VIDEO / Penalltia që vendosi titullin mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, Jemini: Gabova por nuk pendohem

Kthimi i Skënderbeut te titulli kampion në vitin 2011 do të jetë gjithmonë objekt polemikash,.

Idrizi: Lojtarët nuk kanë pse bëjnë shfaqje me bojkot, vitin tjetër Bashkitë nuk do paguajnë më

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është i bindur se futbolli shqiptar do të përballet me.

Roshi dhe Berisha kthehen te Akhmat, i presin me teste dhe i mbyllin në shtëpi

Odise Roshi dhe Bernard Berisha u kanë dhënë fund “pushimeve të detyruara” dhe janë kthyer.

Hygor: Nuk kam ardhur në Shqipëri sa për të ngrënë bukë. Duam të luajmë, por jo pa rroga

Hygor u largua për një kohë relativisht të madhe nga Vllaznia vitin e shkuar për.

VIDEO/ Skënderbeu i rikthehet festës së tetë, si sot dy vite më parë Shehi ngrinte trofeun e fundit

Skënderbeu është skuadra, që dominoi dekadën e shkuar të futbollit, duke arritur të fitojë plot.

Zgjidhet kaosi te Vllaznia, kryetarja Ademi kthen lojtarët në stërvitje pa rroga, por me një premtim

Klubi i Vllaznisë ditët e fundit po përjeton një periudhë shumë të vështirë. Lojtarët kanë.

Gjasula i pandreqshëm, thyen rekordin historik të Bundesligës

Klaus Gjasula po luan shumë mirë me Paderbornin në Bundesliga, ku me agresivitetin e tij.

Sadiku: Duhet të stërvitemi të gjithë bashkë, në të kundërt nuk jemi gati për rinisjen

Armando Sadiku është sulmuesi më i mirë i Malagas dhe tifozët i kanë sytë te.

VIDEO/ Spektakël nga Enis Bardhi, mesfushori kryen “zhytje” me roveshatë

Ka shqiptarë nga të gjitha anët, madje edhe të talentuar. Mes tyre Enis Bardhi po.

Ja si janë hapur gazetat sportive ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të mëdha sportive ndërkombëtare.