Superiore/ Kryesuesit luajnë në transfertë, Kukësi në Fier për të harruar krizën, sfidë delikate për Teutën

Në kuadër të javës së 15, do të luhen ditën e sotme katër ndeshje të.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme!
Partizani-Mici, të kuqtë nuk shpenzojnë për mbrojtësin. Në verë është falas

Merkato e bllokuar në verë pengoi kthimin e Glendi Micit në kampionatin shqiptar. Mbrojtësi kishte.

VIDEO / Ismajli shkakton penallti, por me Specian bën mrekullinë në Kupë ndaj Romës

Ardian Ismajli me Specian kanë regjistruar një rezultat historik për këtë klub në elitën e.

Një tjetër futbollist kuqezi me COVID-19, klubi: Është asimptomatik

Që kur COVID-19 morri përmasat e nëj pandemie, ai ka goditur shumë futbollistë shqiptarë, brenda.

Sfidë e veçantë për Skënderbeun në Laç, do ta luajë pa trajner

Skuadra e Skënderbeut nuk po noton në ujëra të qetë në këtë periudhë të sezonit,.

Në krizë të plotë dëmtimesh, Ndreu: Kampionati shqiptar nuk i ka këto kapacitete

Skuadra e Kastriotit është goditur nga një seri dëmtimesh të njëpasnjëshme që kanë bërë trajnerin.

Çështja Çinari, Partizani del me komunikatë zyrtare

Pasdreken e sotme qarkulloi lajmi se Partizani që nga derbi me Tiranën do të kishte.

Inferiorja me sytë nga qielli, shtyhen sërish kampionatet!

Duhej që të niste fundjavën e kaluar, por duket se FSHF ka marrë vendim që.

Partizani B afron dy lojtarë që mund t’i shërbejnë Dajës, goleadori i Kategorisë së Parë dhe mbrojtësi nga Kastrioti

 Partizani B është përforcuar me dy lojtarë të cilët kanë spikatur në skuadrat ku edhe.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al