Klubi me histori shpërbëhet, Tomori rrezikon të ngjitet!

Vendimi i Komitetit Ekzekutiv për uljen e numrit të lojtarëve jashtë Qarkut, ka bërë që.

Vetëm një mungesë në Korçë, Shkëmbi sot kërkon të rikthehet te fitorja

Teuta është nisur që dje drejt qytetit të Korçës, aty ku sot në orën 16:00.

Një fierak gjykon sfidën e kryeqytetit, Partizani-Bylis me treshe “mikse”

Takimi Partizani-Bylis që starton sot në orën 16:00 në stadiumin “Selman Stërmasi” do të gjykohet.

Rekord tifozësh për Kategorinë e Parë, Apolonia merr masat për mbarëvajtjen e ndeshjes

Apolonia-Lushnja është një ndeshje që ka prodhuar interes, sidomos kur të dyja ekipet kanë qenë.

Flamurtari e ka detyrim fitoren, Sadedini në hall me Laçin

Flamurtari luan një ndeshje delikate me skuadrën e Laçit të cilin e pret në stadiumin.

Vllaznia në hall, dy mesfushorët e qendrës futin në telashe trajnerin Jonuz

Vllaznia duket e nuk po u ndahet probleme të dëmtimeve apo mungesave të lojtarëve titullarë..

Grumbullim në kushte perfekte dhe thirrje për tifozët, Bylisi kërkon pikët maksimale në kryeqytet

Bylisi dje është grumbulluar në kryeqytet, madje në rezidencën e “Chateau Linza”, në periferi të.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të mëdha sportive ndërkombëtare.      

Jo vetëm Asani, Trashi një tjetër problem për Lerdën

Nuk ka qetësi te Partizani dhe sikur të mos mjaftonin rezultate jot ë mira, apo.

Ndeshja mes pretendentëve për titull, zbulohen arbitrat e sfidës mes Kukësit dhe Tiranës

Kalendari i javës së pestë në Kategorinë Superiore ka rezervuar një përballje mes dy pretendentëve.