VIDEO/ Harrojeni “magjinë” e Ronaldos! Futbollistja shqiptare bën jehonë në Finlandë

Një futbolliste shqiptare ka marrë vëmendjen e mediave sportive në Finlandë në ditën e djeshme,.

FOTO/ Nisin pushimet, futbollistja e Kombëtares “djeg” rrjetet sociale

Një ndër futbollistet më të njohura të kombëtares shqiptare të femrave, është padyshim vajza nga.

VIDEO/ Guri? Abazaj? Bregu? Plaku? Jo, Paula Jaku u jep leksion me një kryevepër nga goditja e dënimit

Nëse më parë keni shijuar golat e futbollistëve si Guri, Abazaj, Bregu dhe Plaku nga.

Pesë gra vishen si burra për të hyrë në stadium në Teheran, por shikoni si festojnë!

Një gjest shumë kurajoz, por edhe dashurie për skuadrën e zemrës. Pesë gra iraniane, tifoze.

Femrat U19, Shqipëria mund Kosovën në miqësore

Kombëtarja U19 e femrave ka luajtur një ndeshje miqësore përballë Kosovës U19 në stadiumin “Loro.

Nuk mjaftojnë goleadat për kombëtaren e madhe dhe për U-19, krijohet edhe U-17 për femra

Komiteti Ekzekutiv në FSHF ka miratuar krijimin e Kombëtares U-17 për Femra, teksa në faqen.

Rusi 2018, Grupi C / Deshamp: E lehtë! Nuk kalohet grupi me kërcitje gishtash!

Trajneri i Francës, Didier Deshamp, e ka komentuar si të komplikuar shortin e Botërorit për.

Shqipëria e femrave vazhdon të regjistrojë humbje, vjen e pesta radhazi

Kombëtarja e futbollit të femrave ka regjistruar sot humbjen e 5 radhazi në po aq.

Tjetër skandal për Blaterin, portierja e Amerikës e akuzon për ngacmim seksual

Gjithmonë e më tepër flitet për ngacmime seksuale kohët e fundit, për femra që denoncojnë.

Spanja U 19 turpëron keq Shqipërinë U 19 në futbollin e femrave

Spanja e 19-vjeçare në futboll për femra turpëron Shqipërinë në ndeshjen e parë të kualifikueseve.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan