Përsëritet historia, Apolonia synon t’i rrëmbej Kupën Vllaznisë

Apolonia dhe Vllaznia do të ndeshen ditën e premte në orën 13:00 në finalen e.

Protagoniste në ditën “historike” të Shqipërisë, sulmuesja fiton”Topin e Artë”

Ada Hegerberg është bërë sot fituesja e parë e trofeut ët “Topit të Artë” për.

Edicioni i parë i Ligës së Kombeve me surpriza, ja ekipet që do ta fitojnë këtë kompeticion

Skuadrat që morën pjesë në Ligën A në edicionin e parë të Ligës së Kombeve.

Vjen fitorja e parë për kombëtaren kuqezi të femrave u-19 (FOTO)

Pas dy humbjeve në ndeshjet kundër Holandës dhe Polonisë, kombëtarja e femrave kuqezi u-19 ka.

“Fitore e hidhur” për Vllazninë e femrave, gjashtë pikë nuk mjaftuan…

Dominimi nga ekipi i femrave të Vllaznisë në futboll po vazhdon. Vajzat e drejtuara nga.

Vllaznia gjen fitoren në Ligën e Kampioneve, të hënën tenton kualifikimin

Skuadra e Vllaznisë ka lënë pas krahëve humbjen e thellë 5-0 në ndeshjen parë përballë.

Video/ Dështimet befasuese të gjigantëve të Evropës, Zenit dhe Fejnord në një mbrëmje për tu harruar

Mbrëmja e sotme në “UEFA Europa League” ka pasur një numër shumë të madh golash.

Liga e Kampioneve për femra, Vllaznia e nis me humbje të thellë

Vllaznia dominon prej vitesh futbollin e femrave në vendin tonë, por në arenën ndërkombëtare, skuadra.

Femra/ Hidhet shorti i “Champions”, skuadrat shqiptare njohin kundërshtarët

Java e fundit ka qenë e mbushur me ankth dhe emocione për klubet shqiptare dhe.

Jo vetëm futbollistë, Shqipëria transferon edhe futbolliste në Itali

Futbolli italian është kthyer në një strehë për shumë lojtarë shqiptarë, të cilët aktivizohen atje.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan