sex hikayeleri porno izle kartal escort

Shqipëria përzgjidhet vend organizator për kualifikueset e Europianit, femrat U17 dhe U19 njohin kundërshtaret

Në Nion të Zvicrës u hodh sot shorti për kualifikueset e Europianit për femra, aty.

38 mijë tifozë në një ndeshje femrash, në Angli gjejnë çelësin e suksesit për të mbushur stadiumet

Futbolli në Shqipëri po vuan gjithmonë e më shumë mungesën e tifozëve dhe kjo vihet.

Megi Doçi jep mesazh për futbollistet: E doja një gol në stadiumin e ri, emocion i madh debutimi këtu (VIDEO)

Megi Doçi është kthyer në një makineri golash në kampionatin e femrave në Shqipëri, megjithatë.

Sot dita e të vërtetës për stadiumin e ri, Vllaznia-Apolonia inauguron “Arenën Kombëtare”

Kombëtarja shqiptare pritet që ndeshjen kundër Francës ta zhvillojë në stadiumin e ri të ndërtuar.

Grima: Ndihem i vlerësuar që nuk e humbën besimin te unë, futbollistet zgjedhin më para Kosovën

Shqipëria e femrave do të luajë pas pak ditësh kundër Skocisë në “Elbasan Arena” dhe.

Në Ballsh e kanë seriozisht, tani shohin me prioritet edhe futbollin e femrave

Në Ballsh e kanë marrë shumë seriozisht me futbollin. Presidenti Besnik Kapllanaj e ka kthyer.

VIDEO/ Portugalia e femrave mund Shqipërinë me supergola, vajzat kuqezi e pësojnë 9-0

Shqipëria U19 për femra po merr pjesë në një turne të UEFA-s, aty ku sot.

Sinani: Ia dalim vetëm duke vënë shpirtin në fushë, do bëjmë maksimumin në këto dy ndeshje

Trajneri i Kombëtares së femrave, Vioresin Sinani në konferencën për shtyp, është shprehur se për.

Champions / Vllaznia e femrave nuk ia del, dy gola në ekstreme i kushtojnë eliminimin në Danimarkë

Vllaznia e femrave ka dalë nga Liga e Kampioneve me kokën lart, pasi ka provuar.

Vllaznia e femrave kërkon të vazhdojë ëndrrën, shpresa te përmbysja përballë rivaleve daneze në Champions

Vllaznia e femrave do të kërkojë ditën e sotme kualifikimin për në çerekfinale të Ligës.