sex hikayeleri porno izle kartal escort

Ferrari shpërdoron një garë që e kishte në dorë, Hemilton dhe Mercedesi triumfojnë në Rusi

Ferrari nuk ia ka dalë të marrë një tjetër sukses pas atij të Çmimit të.

Ferrari triumfon në Çmimin e Madh të Singaporit, Hamilton jashtë podiumit

Skuderia Ferrari ia ka dalë të siguroj dy shkallët më të larta të podiumit në.

I mbuluar plotësisht në barelë, Shumaher transferohet në Paris për një trajtim eksperimental

Kanë kaluar më shumë se 5 vite që nga aksidenti i rëndë me ski që.

Leklerk kthen buzëqeshjet te Ferrari, fitore në Monza pas 9 vitesh

Sharl Leklerk është kthyer në idhullin e ri të tifozëve të Ferrarit, pasi piloti i.

VIDEO/ Pas aksidentit ku humbi jetën një pilot javën e kaluar, bota e Formula 3 frikësohet sërish

Javën e kaluar bota e garave Formula pësoi një humbje të rëndë, teksa në garat.

Edhe Shqipëria në një aktivitet të FIA-s, të rinjtë në Botërorin e garave kart

Shqipëria do të përfaqësohet për herë të parë në një aktivitet zyrtar te FIA-s, federatës.

Hemilton mposht në limit Fershtapen dhe triumfon në Hungari, Ferrari mjaftohet me podiumin e Fetel

Ljuis Hemilton ia ka dalë të triumfojë në Çmimin e Madh të Hungarisë. Britaniku i.

Verstapen është numri 100! Holandezi siguron pole-position e parë të karrierës

Maks Verstapen ia ka dalë që të regjistrojë për herë të parë në karrierën e.

Njeriu i afërt i Shumaker gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori

Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai.

Vershtapen triumfon në garën e çmendur, Fetel rikuperon 18 pozicione dhe Hemilton e mbyll në vendin e 11

Ka qenë një garë e çmendur me plot kuptimin e fjalës ajo e zhvilluar këtë.