sex hikayeleri porno izle kartal escort

Lajmi i papritur që ndryshon Formula 1: Fetel mbyll kontratën me Ferrarin!

Viti 2020 do të jetë i fundit i Sebastian Fetel në drejtimin e Ferrarit. E.

Formula 1 riskedulon kampionatin, nga korriku në shtator duhet të mbyllen pistat europiane

Formula 1 ka menduar të riskedulojë kampionatin duke qenë se shumë gara janë anuluar deri.

Përballë një shkurtimi të buxhetit, Ferrari kërcënon me largim nga F1: E vazhdojmë ADN tonë në tjera gara

Ashtu si e gjithë bota e futbollit, edhe Formula 1 është prekur nga kriza financiare.

Ideja e çmendur në Formula 1, deshën të infektonin Maks Vershtapen me dashje!

E gjithë bota po mundohet të evitojë infeksionin me koronavirus, por nga Formula 1 vjen.

Kontakt me dy persona të infektuar nga COVID-19, Hamilton: Ka kaluar kohë, por nuk jam testuar

Të gjitha janë ankth e të frikësuar se mos papritur infektohen nga COVID-19, teksa virusi.

Anulohet një tjetër Çmim i Madh, Formula 1 nuk do garojë as në muajin maj

Kaosi që ka shkaktuar Koronavirusin ka bërë që Formula 1 të mos startojë ende për.

VIDEO/ Mesazh sensibilizues nga kampioni i Formula 1, Hemilton: Qëndroni të qetë dhe lani duart

Koronavirusi ka prekur edhe botën e Formula 1. Gara më e ndjekur e automobilizmit kishte.

I pari në botën e Formula 1 i infektuar me COVID-19, ja gjendja e mekanikut të Meklaren

Formula 1 duhej të kishte startuar normalisht në këtë fundjavë, teksa në kalendar ishte parashikuar.

Edhe Formula 1 do të rifillojë sa më shpejt, bashkë me garën e… Kinës

Një nga sportet që është goditur rëndë nga koronavirusi është edhe Formula 1. Fillimi i.

Semafor i kuq/ Pas Australisë, Formula 1 vendos anulimin edhe të dy Çmimeve të tjera

Pritej me shumë interes si gjithnjë starti i këtij sezoni të Formula 1. Skuderitë kishin.