VIDEO/ Gara e fundit me Ferrarin, Fetel surprizon me përshëndetjen për “kokëkuqen”

Ditën e djeshme në Abu Dabi, është zhvilluar gara e fundit e Formula 1 për.

Zhan Todt: Shumaker po trajtohet që t’i kthehet një jete më normale

Mihael Shumaker po mundohet që të kthehet përsëri në një jetë pak më normale. Ky.

Formula 1 dhuron një garë të çmendur në Bahrein, e fiton një meksikan

Çmimi i Madh i Bahreinit në Formula 1 ka dhuruar një nga surprizat më të.

Zyrtare / Një tjetër Shumaker në garat e Formula 1, sezoni i ri nis me Mik në pistë

Garat e Formula 1 do të kthejnë përsëri mbiemrin legjendar Shumaker në pistë duke filluar.

VIDEO/ I shpëtoi zjarrit të frikshëm, piloti francez dërgon një mesazh nga spitali

Romein Grozhjon ishte autor i një aksidenti të frikshëm ditën e djeshme në Çmimin e.

VIDEO / Mrekulli në Formula 1, Groszhan mbetet 30 sekonda mes flakëve dhe shpëton pa pasoja

Çmimi i Madh i Bahreinit në Formula 1 sot ka parë përsëri Luis Hemilton të.

“Jam një idiot”, Leklerk e ka inatin me veten pasi humbi podiumin në kthesat e fundit

Çmimi i Madh i Turqisë në ditën e sotme të Formula 1, ishte një nga.

Hemilton bëhet legjendë, fiton titullin e radhës dhe barazon Mikael Shumaher

Luis Hemilton është bërë tashmë një legjendë e Formula 1, duke fituar titullin e tij.

Formula 1 / E papritur në Stamboll, Stroll merr pole position në mes të furtunës

Lens Stroll ka dhuruar sot një surprizë të madhe, duke siguruar pole position për Çmimin.

Hemilton fiton në Imola dhe lëshon deklaratën e papritur: Nuk di nëse do jem këtu vitin tjetër

Luis Hemilton ka fituar sot në Çmimin e Madh të Emilia Romanja, në pistën e.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al