Troisi: Nuk shkojmë për të ndalur Tiranën, Sukajn e kam parë të stërvitet shumë rrallë

Flamurtari arriti të ndalë Bylisin javën e shkuar, duke treguar mjaft siguri në mbrojtje, me.

VIDEO/ Flamurtari bën analizën dhe nxjerr përfundimet pas barazimit me Bylisin: Arbitri gaboi rëndë

Flamurtari ka arritur të marrë një rezultat shumë të mirë ndaj një skuadre si Bylisi,.

Moçka: Shpresa vdes e fundit, dua ta mbyll karrierën te Flamurtari

Shpëtim Moçka ishte një nga protagonistët kryesorë të barazimit të sotëm të Flamurtarit në transfertë.

Troisi pas barazimit: I lumtur, do mundohemi t’i aktivizojmë të gjithë

Flamurtari ka arritur të marrë një barazim të vështirë pa gola ndaj Bylisit, me skuadrën.

VIDEO/ Paqe në “Adush Muça”, Bylisi nuk fiton as ndaj Flamurtarit

Bylisi nuk ka arritur të marrë fitoren e parë në vitin 2020 dhe këtë gjë.

Pa tre titullarë në Ballsh, Troisi hedh sytë nga Flamurtari U-19

Flamurtari,  si  të mos mjaftojë situata e vështirë në të cilën ndodhet, në Ballsh do.

Troisi: Nuk kam alternativa, duam të kalojmë Luftëtarin në renditje

Flamurtari është rikthyer përsëri te humbja këtë javë, duke u mundur nga Laçi me rezultatin.

Laçi bën detyrën në Vlorë, skuadra e Cungut triumfon ndaj Flamurtarit (VIDEO)

Laçi është kthyer te fitorja ditën e sotme, duke mundur Flamurtarin me rezultatin 1-3. Laçjanët.

Flamurtari, tani synon fitoren në Vlorë

Më fund Flamurtari ja doli të merrte fitoren e parë në këtë kampionat, por i.

Moçka: Fitorja përballë Luftëtarit ishte një sinjal, kam besim se do ngjitemi në klasifikim

Portieri i Flamurtarit shpreson se ekipi pas triumfit me Luftëtarin, do ia dalë të ketë.