Situatë qesharake në Vlorë, Troisi erdhi, pa dhe iku!

 Situata te Flamurtari i këtij sezoni është sa tragjike aq edhe komike. Tashmë në Vlorë,.

Troisi debuton ndaj ish-skuadrës, nesër bëhet prezantimi në klubin vlonjat

Flamurtari nesër do të ketë zyrtarisht trajnerin e ri dhe tashmë nuk ka më asnjë.

E konfirmon trajneri brazilian për “Vipsport”: Nesër vij në Vlorë dhe drejtoi Flamurtarin

Flamurtari, më në fund nesër do të ketë trajnerin që do të ulet në krye.

Një zbulim në Vlorë, Rrapaj: Ja si motivohemi para ndeshjeve, kam oferta nga jashtë

Arinaldo Rrapaj, një nga më të mirët në fushën e lojës, sot në sfidën ndaj.

Pikë që jep shpresë, Birçe: Kthesa e Flamurtarit sapo ka nisur

Pas ndeshjes me Skënderbeun, në kampin vlonjat ka folur Luan Birçe që ka bërë edhe.

VIDEO/ Një barazim që nuk i shërben askujt, Flamurtari dhe Skënderbeu ndajnë nga një pikë

Flamurtari ka arritur të marrë një tjetër pikë në këtë kampionat, megjithatë ende pa e.

Pa trajner dhe zv. trajner, te Flamurtari stërvit përgatitësi i portierëve

Në Vlorë, situata këtë sezon ka qenë si mos më keq, madje më e vështira.

Luhet të hënën, Flamurtari me mungesa në shtëpi ndaj korçarëve

Flamurtari do ta nisë fazën e dytë në fushën e vet, ku do të presë.

Troisi për “Vipsport”: Jam në bisedime me Flamurtarin, Idrizin e takova në Vlorë

Marcelo Trosi është rikthyer si pista kryesore për të marrë drejtimin e skuadrës vlonjate. Janë.

Ish-mbrojtësi i spikatur vlonjat drejt stolit të Flamurtarit

Largimi paraditen e sotme i trajnerit Dritan Sadedini, duket e ka bërë që drejtuesit të.