Sukaj: Starova ma bëri legjendë këtë çështjen e barkut, te Flamurtari më transferoi Batha

Xhevahir Sukaj më në fund ka arritur të rikuperohet dhe të jetë i gatshëm për.

Në Vlorë janë gati, ja masat që ka marrë klubi për stadiumin

Dje, klubi i Tiranës ndërhyri duke dezinfektuar ambientet e stadiumit, në kuadër të masave të.

Intervista për “Vipsport”, Qarri: Në Vlorë duhet të besojnë te vendasit, qëndroj këtu edhe sezonin tjetër

Ka tri sezone si pjesë e Flamurtarit, ndërsa këtë edicion edhe për shkak të problemeve.

Idrizi për VIP Sport: Vetëm 2 klube pro, do bëjmë sikur luajmë. Nuk mund të vazhdohet me këtë strukturë futbolli

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, vazhdon të jetë ndër personat më skeptikë sa i përket.

Intervista për “VipSport”, Troisi: Ja pse rrezikojmë, dy javë stërvitje nuk mjaftojnë ja si e kalojnë brazilianët karantinën!

Marselo Troisi është nga të paktët trajnerë të huaj në vendin tonë që është duke.

Idrizi: Farsë që kërkohet vazhdimi i kampionatit, jemi të fundit dhe të mos qurravitemi për shpëtim në tavolina

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi vazhdon me këmbënguljen e tij për të mos e nisur.

Idrizi vendos kushte: Na dënon ligji, Flamurtari nuk zbret në fushë pa garanci nga FSHF

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka paralajmëruar se skuadra e tij nuk do të nisë.

Idrizi: Pa ligj sporti largohem nga Flamurtari, bisedova edhe me kryeministrin

Shpëtim Idrizi ka gjashtë vite në krye të klubit të Flamurtarit, por nuk arriti të.

Idrizi: Ta mbyllim, lojtarët kanë qëndruar në shtëpi dhe janë dhjamosur. Sezoni i Flamurtarit katastrofë

Edhe pse në kushte të vështira, në deklaratat e tyre në këto ditë futbollistë, presidentë.

Idrizi: Superiorja të bëhet me 14. Absurde të kërkohet ndihmë, pse lojtarët nuk ulin rrogat si në Europë?

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është një personazh i cili shpesherë del kundër rrymës me.