sex hikayeleri porno izle kartal escort

Hoxhaj: Prioritet Flamurtari nëse ka projekt serioz, nuk e prisnim të fitonim kështu

Ardit Hoxhaj është larguar nga stadiumi Flamurtari sot me një top si kujtim për tregolëshin.

Troisi: Kisha punuar shumë me sulmin. E ardhmja? As presidenti nuk e di të tijën

Flamurtari këtë pasditë shkatërroi Luftëtarin me rezultatin 6-1 dhe regjistroi fitoren e parë në shtëpi.

VIDEO/ Fitore e madhe e Flamurtarit, vlonjatët shkatërrojnë Luftëtarin

Flamurtari-Luftëtari 6-1 Shënues: Ribaj (p) 8′, 87′, Ramos 44′, Hoxhaj 56′, 71, 75’/ Oshafi (p).

VIDEO/ Pezullimi i nisjes së Flamurtari-Luftëtari, flet administratoti Sinan Idrizi

Ndeshja mes Flamurtarit dhe Luftëtarit në stadiumin e Vlorës duhet të kishte nisur në orën.

FOTO/ Pezullohet nisja e ndeshjes në Vlorë, shkak është një banderolë e quajtur politike në shkallët e stadiumit

Në orën 17:00 duhet të kishte nisur ndeshja mes Flamurtarit dhe Luftëtarit, por nuk ka.

Partizani kalon edhe Flamurtarin, një hap tjetër drejt Europës

Flamurtari-Partizani 1-2 38′ Oliveira /36′ Bitri, 66′ Bardhi FLAMURTARI: Moçka, Balilaj, Qarri, Pjeshka, Hoxhaj, Nebihu,.

Canaj: Flamurtari një dështim spektakolar, çfarë ndodhte nëse Sormani do ishte shqiptar

Trajneri Agim Canaj, i ftuar në emisionin Pressing nuk është kursyer në kritika ndaj Flamurtarit..

Trajneri dhe futbollisti i Flamurtarit paralajmërojnë Partizanin: Kampionati me më shumë ekipe do ishte më mirë

Flamurtari tashmë i rënë nga kategoria do të presë ditën e nesërme në shtëpi Partizanin..

Troisi del hapur: Ky Flamurtar s’ka motivimin e duhur. Financat? Me mua janë korrektë!

Flamurtari ia doli të shënonte një gol, por u mposht 4-1 nga Kukësi i vendit.

VIDEO/ Kukësi vazhdon serinë e fitoreve, Shkurtaj mund i vetëm Flamurtarin

Kukësi-Flamurtari 4-1 Shënues: Abazaj 4′, Shkurtaj 27′ 42′ 61’/ Hoxhaj 48′ Kukësi ka mundur të.