Luhet nesër Sevija-Roma, italianët nuk lejohen të udhëtojnë drejt Spanjës

Ditën e nesërme është planifikuar të luhet ndeshja mes Romës dhe Sevijas, e vlefshme për.

Covid-19/ Getafe refuzon të luajë me Interin në Europa League edhe nëse eliminohet nga Europa League

Koronavirusi ka mbërthyer gjithë shtetin e Italisë, që është një nga epiqendrat më të mëdha.

Presidenti i Olimpiakos me Covid-19, Uolvërhempton kërkon nga UEFA të shtyjë ndeshjen me grekët. Në merak edhe Arsenali

Ditën e sotme u njoftua se koronavirusi ka infektuar presidentin e Olimpiakos dhe Notingem Forest,.

Covid-19/ Koronavirusi “përzë” tifozët nga stadiumet, merret masa edhe për ndeshjen e Mançetser Junajtid

Tashmë koronavirusi është shpërndarë në të gjithë Europën dhe shumica e vendeve kanë marrë masa.

Covid-19/ Merren masa drastike edhe për dy ndeshje të Europa League

Koronavirusi Covid-19 ka bërë që të anulohen një sërë aktivitetesh sportive dhe jo vetëm. Italia.

Zyrtare / Zvicra ndal edhe UEFA-n për koronavirusin, Bazeli nuk luan në Ligën e Europës

Alarmi për koronavirusin ka bërë që shteti zviceran të bllokojë jo vetëm kampionatet vendase, por.

Shorti i Europa League/ Rejnxhërs i Kamberit përballë gjermanëve, Inter ndaj spanjollëve. Me fat Junajtid

U hodh ditën e sotme shorti i Ligës së Europës me kompeticionin që do startojë.

Humbi rastin e kualifikimit, Obamejang shfaqet i shkatërruar pas ndeshjes: Nuk e di si e bëra

Arsenali nuk arriti të kualifikohet mbrëmjen e djeshme në sfidën me Olimpiakos. Koha e rregullt.

VIDEO/ Entuziazmi i një goli është shumë i lartë, futbollisti i Kopenhagen përplas në tokë policin e sigurisë

Ekipi i Kopenhagen mori një kualifikim të madh në mbrëmjen e djeshme të Europa League.

Europa League/ Junajtid kualifikohet me manita golash, Inter ia del me përmbysje (VIDEO)

Në ndeshjet e orës 18:55, Roma ia doli të kualifikohej ndaj skuadrës së Gent. Italianët.