Andorra do të shkruajë historinë, trajneri: Shqipëria mund të ketë një vështirësi më shumë

Nuk është aspak rastësi që Edi Reja ka kërkuar me ngulm që tifozët e përfaqësueses.

FOTO / Gafe e çuditshme te Gjermania, fanellat e reja të Euro 2020 i kanë emrat gabim

Federata Gjermane e Futbollit ka prezantuar zyrtarisht fanellat e reja për pjesëmarrjen e ekipit kombëtar.

Ndryshime në listën e Francës për përballjen me Shqipërinë, në apel thërritet mesfushori i Arsenal

Ka pësuar ndryshime lista e Kombëtares së Francës për ndeshjet e fundit kualifikuese të Euro.

Zvicra luan kualifikimin, trajneri: Nuk dua të rrezikoj me Shaqirin, reagimi i Xhakës ishte njerëzor

Tekniku i Zvicrës, Vladimir Petkoviç ka zyrtarizuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet.

Mançini publikon listën pa Balotelin, emra të rinj dhe mungesa te të kaltrit

Italia ka arritur të sigurojë kalimin në Europian dhe dy ndeshjet e fundit i ka.

FOTO/ Publikohet topi “Uniforia” i Europianit, domethënie e veçantë e emrit

Kur ende nuk kanë përfunduar ndeshjet kualifikuese të Europianit të vitit të ardhshëm, topi me.

Erdogan kundër UEFA-s: Diskriminues dhe me qasje politike, i padrejtë hetimi ndaj nesh

Turqia është bërë subjekt i një hetimi nga UEFA dhe shkak për këtë është bërë.

Anglia zyrtarizon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Kosovës, britanikët kanë sulm yjesh

Trajneri i Kombëtares së Anglisë, Garet Sauthgejt ka shpallur listën e lojtarëve të grumbulluar për.

Deshamp analizon listën anti-Shqipëri: Kemi rikthime të rëndësishme, na ndihmojnë me eksperiencën

Franca ka publikuar sot listën anti-Shqipëri për ndeshjet e pas pak ditëve, aty ku “gjelat”.

Franca shpall listën e lojtarëve të grumbulluar, Deshamp grumbullon të gjithë yjet ndaj Shqipërisë

Tekniku i Francës, Didier Deshamp ka shpallur ditën e sotme listën e lojtarëve të grumbulluar.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan