EURO 2020/ Anglia shpartallon me shtatë gola Malin e Zi, Ronaldo tripletë me Portugalinë

Në ndeshjet e mbrëmjes së sotme në kuadër të fushatës kualifikuese të Euro 2020, bie.

EURO 2020/ Fiton Franca, Anglia e kthen në goleadë

Në ndeshjet e mbrëmjes së sotme në kuadër të fushatës kualifikuese të Euro 2020, bie.

Turqia gabon në shtëpi, zbehen shpresat e Shqipërisë për vendin e tretë

Turqia luante një takim shumë delikat në shtëpi, ku përballë kishte “Vikingët” e Islandës. Skuadra.

Talenti i Italisë nuk e pranon krahasimin me Pirlon: Jam një Gatuzo me më shumë teknik

Sandro Tonali është një nga talentet më premtues të Italisë. Futbollisti aktivizohet me Breshian dhe.

Mesfushori i Totenhem e bën pushim me Moldavinë: Gati për Shqipërinë të dielën

Përfaqësuesja e Francës është përballur me shumë mungesa në këtë periudhë të vitit, pasi lojtarë.

Rashica: Me Çekinë është finale, jam gati të luaj në sulm në vend të Muriqit

Milot Rashica është gati të luajë në sulm nëse është e nevojshme në ndeshjen kundër.

Dëmtimet kthehen në makth te Gjermania, Lëv i mungon gjysma e formacionit

Joakim Lëv nuk po arrin që të punojë me atë që është formacioni i tij.

Paqe pas furtunës te Anglia, Sterling shpjegon incidentin me Gomez: Ishte çështje sekondash

Dueli mes Liverpulit dhe Mançester Sitit në kampionatin anglez ka lënë me pasoja edhe në.

Goditje e rëndë për Kosovën, humbet “Bishën” para sfidave vendimtare

Vedat Muriqi nuk ia del të riaftësohet në kohë për dy sfidat vendimtare të Kosovës.

VIDEO / Buzëqeshje, batuta e shtrëngime të veçanta duarsh. Te Franca duken në humor

Përfaqësuesja franceze ka filluar sot përgatitjet për duelet kundër Moldavisë dhe Shqipërisë, mbyll eliminatoret e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan