UEFA vendos të enjten për Turqinë, një juventin detyron lojtarët të festojnë si ushtarë

Festimet ushtarake të Turiqsë në ndeshjen me Shqipërinë me siguri do të kishin kaluar pa.

Trajneri i Moldavisë nuk u shfaq në konferencën për shtyp: Ka probleme shëndetësore

Trajneri i përfaqësueses së Moldavisë, Semion Altman, ka pasur probleme shëndetësore pas humbjes së katërt.

Kryeministri i kërkoi dorëheqjen pas thirrjeve raciste, largohet nga posti presidenti i Federatës Bullgare

Mbrëmja e djeshme mes Bullgarisë dhe Anglisë për kualifikueset e Europianit ishte e karakterizuar nga.

Mungon edhe një raund, ja pesë Kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Europian

Fushatës kualifikuese të Euro 2020 po i vjen fundi teksa në muajin e ardhshëm do.

Qeveria franceze: Falënderojmë federatën turke, por nga UEFA kërkojmë dënim shembullor

Përshëndetja ushtarake që Turqia bëri sërish në Francë, ka kthyer polemikat në Europë duke e.

VIDEO / Dallku nuk i kursen talljet: Duhet falënderuar portieri i Malit të Zi, e bëri punën siç duhet

Kosova arriti të merrte një fitore jo shumë të vuajtur kundër Malit të Zi me.

VIDEO/ “Bisha” Muriqi shpreh talentin edhe me këngë: Zemrën ma ke thy

Kosova po kalon një moment fantastik duke arritur të marrë një tjetër fitore të madhe.

Racizmi/ Qeveria bullgare shkëput bashkëpunimin me Federatën dhe kërkon largimin e presidentit

Ndeshja mes Bullgarisë dhe Anglisë, është përfshirë nga një skandal i madh duke qenë se.

E thotë edhe matematika, nuk ekzistojnë më shanset e kualifikimit për Shqipërinë

Ndeshja me Turqinë ishte ajo vendimtarja, ku Kombëtarja e Shqipërisë me një triumf mund të.

E rëndë! Ndeshja e Anglisë kthehet në tragjedi, bullgarët vrasin një tifoz anglez

Anglia arriti të merrte një fitore të madhe mbrëmë në Bullgari, aty ku i mundi.