Statistikat e Shqipëri-Islandë / Për të fituar mjafton të shënojmë të parët. Por gjejmë rrjetën vetëm në 5 minutat e fundit

Ndeshja e sotme në “Elbasan Arena” mes Shqipërisë dhe Islandës do të jetë përballja e.

Kosova ndryshon vetëm “krahët”, Anglia sot i beson talentit Sanço

Mund të duket e çuditshme për shumëkënd por një nga duelet më të ndjekura të.

Euro 2020/ Rezultatet dhe renditjet. Ringjallet Gjermania, Maqedonia e Veriut kthehet në garë

Gjermania është kthyer përsëri në garë sot për kualifikimin në Euro 2020, pas një fitoreje.

Trajneri i Islandës për duelin ku u shkarkua Panuçi: Të pafat! Nesër do jetë sfidë mes dy ekipesh të barabarta

Erik Hamren, trajneri i përfaqësueses së Islandës, beson se ndeshja në “Elbasan Arena” ndaj Shqipërisë.

Gafa me himnin, Andorra tallet me Francën: Kaq shumë na e ndjetë mungesën? E marta vjen shpejt

Gafa e francezëve që ngatërruan himnin në fillimin e ndeshjes me Shqipërinë ka bërë xhiron.

Mbrojtësi i Islandës: Shqiptarëve u është lënduar krenaria, por ndeshjet me Francën nuk tregojnë asgjë

Hjiortur Hermanson, mbrojtësi i djathtë i përfaqësueses së Islandës, vjen në Shqipëri me mendimin se.

Nojer nuk e çon ndër mend tërheqjen nga Gjermania: Vetëm kur të mos ndihem i domosdoshëm

Gjermania pas Kupës së Botës 2018 po i nënshtrohet një plani rinovimi nga trajneri Hoakim.

EURO 2020 / Rezultatet e renditjet pas ndeshjeve të sotme. Marshim italian e spanjoll, Greqia turpërohet

Italia dhe Spanja janë shumë pranë kualifikimit për në fazën finale të EURO 2020, pasi.

Kosova zhvillon seancën e fundit në “Fadil Vokrri”, trajneri e ndan skuadrën në dy grupe!

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Fadil Vokrri” sot.

Euro 2020/ Formacioni më i mirë, bëjnë pjesë Vojvoda dhe dy “masakruesit” e Shqipërisë

Kjo javë ka qenë e mbushur me ndeshje ndërkombëtare, ku në fushë kanë zbritur të.