sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kombinimet e rrezikshme të EURO 2020, Anglia kundër “Grupit të ferrit” në 16-she

Euro 2020 mund të humbasë shumë shpejt disa prej protagonistëve kryesorë të tij, pasi shorti.

Mançini: Desha Francën në grup, objektiv kemi të fitojmë Europianin

Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Roberto Mançini, ka deklaruar se nuk ka asnjëherë short të.

Datat dhe stadiumet, ja kalendari i plotë i ndeshjeve në EURO 2020

Shorti i sotëm i hedhur në Bukuresht nga UEFA ka përcaktuar edhe rrugëtimin e skuadrave.

Shorti i EURO 2020, vendoset ndeshja hapëse e evenimentit të rëndësishëm europian

Aktualisht është duke u hedhur shorti i Euro 2020. Kombëtaret po mësojnë grupet dhe kundërshtarët..

Luçesku thumbon nga Bukureshti: Italia luante për të mos humbur, por tani mund të fitojë Europianin

Sot në Bukuresht do të hidhet shorti për Europianin e vitit të ardhshëm që do.

Mund të shortohet në grupin e “ferrit”, trajneri i Anglisë: Kemi fituar respektin e njerëzve, jemi një kërcënim

Anglia ashtu edhe si Kombëtaret e tjera do të njihen në pasditen e sotme me.

Shorti / 11 legjendat e futbollit europian do të vendosin nesër fatin e Euro 2020

Bukureshti do të presë nesër në darkë shortin e fazës në grupe të Euro 2020,.

Më të mirët e kualifikueseve Euro 2020, UEFA publikon formacionin

Tashmë që fushata e kualifikueseve të Euro 2020 ka përfunduar, UEFA ka shpallur edhe formacionin.

Nga Spanja zbulojnë krisjen mes Enrikes dhe Morenos, zëvendëstrajneri refuzoi të tradhtonte Spanjën

Rikthimi i Lis Enrikes dhe largimi i zëvendësuesit të tij, Roberto Moreno, nga stoli i.

Prezantohet Enrike: Moreno u tregua i pabesë, kurrë nuk e telefonova federatën

Luis Enrike është prezantuar sot edhe një herë tjetër si trajner i Spanjës. Tekniku spanjoll.