Ankthi nga Koronavirusi, presidenti i FIFA-s mbi anulimin e Europianit: Nuk mund të përjashtoj asnjë skenar

Koronavirusi është kthyer në një kërcënim serioz për të gjithë botën, ndërsa infektimet nga virusi.

Zv/presidenti i UEFA-s: Europiani bllokohet vetëm nëse situata përshkallëzohet

Koronavirusi është kthyer në një kërcënim për të gjithë botën, teksa njerëzit vazhdojnë të infektohen.

Trajneri i Holandës me mision në Itali, kërkon t’i vjedhë mbrojtësin Gjermanisë

Shumë prej përfaqësueseve europiane kanë filluar që tani përgatitjet e tyre për pjesëmarrjen në Euro.

U bë shumë i famshëm, Federata Norvegjeze bllokon intervistat me Erling Haland

Erling Haland është kthyer në fenomenin e ri të futbollit europian me golat e tij.

Shumë zhurmë për asgjë, UEFA i vë vulën festimit ushtarak të Turqisë ndaj Shqipërisë

Nëse në çdo ndeshje të Euro 2020 Turqia do të bëjë nderimin e saj ushtarak.

Agjencia e Anti-Dopingut merr vendimin ekstrem, Rusia jashtë Kupës së Botës 2022

Rusia ka marrë ditën e sotme një dënim prej katër vitesh mospjesëmarrje në kompeticionet madhore,.

Legjenda e Bullgarisë: I hap dyert botës, por për 20 budallenj dukemi racistët më të mëdhenj

Pak javë më parë, ndeshja mes Bullgarisë dhe Anglisë degradoi janë kore të mëdha raciste.

Frikë së mund të humbasin kryesimin, Belgjika nuk pranon të përballet me kampionët e botës

Tashmë, Kombëtaret më të mëdha të Kontinentit kanë siguruar kualifikimin për në Euro 2020 teksa.

Trajneri i Uellsit, Gigs me shpresat nga Italia: Kundër nesh do luajnë me rezervat

Në ditën e djeshme u përcaktuan edhe grupet e Euro 2020. Kombëtaret e kualifikuara mësuan.

Kombinimet e rrezikshme të EURO 2020, Anglia kundër “Grupit të ferrit” në 16-she

Euro 2020 mund të humbasë shumë shpejt disa prej protagonistëve kryesorë të tij, pasi shorti.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan