Me tifozë ose jo, katër skenarë nga UEFA për Europianin 2020

Edhe pse do të luhet në vitin 2021, Europiani do të vazhdojë të konsiderohet ai.

Pandemia prish gjithçka, Europiani udhëtues rrezikon të shpërbëhet

Euro 2020 mund të mos zhvillohet ashtu siç u planifikua, me formatin e veçantë udhëtues.

Europiani 2021 / Mësohen tre emrat e fundit, dramë në shtëpi për Serbinë

Plotësohet kuadri i 24 skuadrave finaliste të Euro 2020, që tashmë është kthyer në Euro.

E bujshme! “Elbasan Arena” mund të presë ndeshjen Angli-Islandë të javës së ardhshme

Ndeshja mes Azerbajxhanit dhe Qipros, e zhvilluar në “Elbasan Arena” një muaj më pare, ka.

Presidenti i UEFA-s: Europiani mund të ndryshojë. Nëse qeveria nuk lejon tifozë, ne nuk mund të bëjmë asgjë

Presidenti i UEFA-s, Aleksander Çeferin, ka pranuar për herë të parë se Kampionati Europian mund.

I eliminoi Serbia, Haland e Odegard nuk kursehen ndaj shokëve të skuadrës

Norvegjia është një prej përfaqësueseve të cilat kanë të drejtuar projektorët mbi ta, pasi ka.

Përplasje Mateus-Lëv, trajneri i Gjermanisë: Nuk më intereson ca thuhet

Gjermania nuk ka gjetur ende ritmin e saj dhe kjo shihet qartë nga fakti se.

COVID-19 prek edhe kombëtaren e Ronaldos, izolohet portieri i luzitanëve

COVID-19 është kthyer në një problem të madh edhe për futbollin, teksa për momentin ajo.

“Të lumtur për kualifikimin, por nuk ishte e lehtë të luanim kundër tanëve”, flasin shqiptarët e Maqedonisë

Maqedonia e Veirut mposhti 2-1 Kosovën në mbrëmjen e djeshme dhe në këtë formë është.

VIDEO / E vendos një penallti, Gjeorgjia pret në finale fituesen e Maqedonia e Veriut-Kosovë

Gjeorgjia do të jetë skuadra e cila do të sfidojë Maqedoninë ose Kosovën në finalen.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al