Mungon titullari i mesfushës dhe trajneri, Bylisi mendon për transfertën e radhës

Bylisi u mund 2-1 mes kontestimeve në kryeqytet nga Tirana, ndërsa ballshiotët kanë zhvilluar një.

VIDEO / Qeqa Krelani tallet me Jorgjin: Gjyqtari më i mirë shqiptar, imagjino më të keqin

Qeqa Krelani, komentatorja e njohur sportive në Kosovë, është nga ato që ndjekin me shumë.

MOVIOLA / Rregullorja e FIFA-s nxjerr gabimet e Jorgjit, të dy golat e Tiranës duheshin anuluar

A duheshin anuluar apo jo golat e Tiranës pas prekjeve të topit me dorë nga.

Dovedan shfryn: Nuk e kuptoj si u shënua në minutën e 96. Është faull dhe pozicion jashtë loje

Trajneri i Bylisit, Vejlko Dovedan, ka akuzuar ashpër gjyqtarin Jorgji për mënyrën se si drejtoi.

Gol në minutën e 96 mes protestave, dramë në “Selman Stërmasi” (VIDEO)

Tirana ka fituar në mënyrë dramatike me shifrat 2-1 përballë Bylisit një ndeshje shumë të.

Afrimet e merkatos duhet të presin, Dovedan u beson atyre që e çuan në vend të dytë

Bylisi është gati për ndeshjen ndaj Tiranës me të cilën filin vitin 2020. Ballshiotët janë.

Kapllanaj: Mos e quani Bylisin mrekulli! Kërçiku? Fajin e kanë ata që e marrin natën

Agron Kapllanaj, ka bërë të qartë se ekipi i Bylisit nuk është një mrekulli futbollistike.

Zbulimi i Bylisit, Mëllugja: Mendjen te Tirana, pastaj objektivat

Donald Mëllugja është një nga mesfushorët më të spikatur në Kategorinë Superiore, sidomos në pjesën.

Bylisi zyrtarizon dy afrimet e para, një brazilian nga Superliga e Ukrainës dhe argjentinasi që ka luajtur në Shqipëri

Bylisi duket se po bën zyrtare afrimet e merkatos, duke afruar një brazilian që luan.

Murataj: Bylisi trampolinë Europiane, presidenca ka menduar për merkato cilësore

Valentino Murataj është një nga pikat e  forta të skuadrës ballshiote dhe këtë e ka.