Shtyrja e kampionatit i prish punë Sadikut, te Malaga nuk dinë çfarë të bëjnë me të

Ndërprerja e kampionateve për shkak të koronavirusit ka vënë në telashe të mëdha Armando Sadikun,.

I vetmi kampionat që nuk është ndalur, Llullaku: Në Bjellorusi nuk kuptojnë rrezikun, një futbollist me COVID-19

Bjellorusia është duke vazhduar jetesën normale, pavarësisht se Europa është kapluar nga një alarm për.

Një vit e gjysmë më parë e llogarisnin të larguar, por një dëmtim dhe një gol ndaj Interit ndryshoi fatin e Gjimshitit

Trajektoret në botën e futbollit janë shpeshherë të çuditshme dhe të paparashikueshme. Kjo ka ndodhur.

De Biazi: Jeta jonë ka ndryshuar, lojtarët nuk duhen kthyer absolutisht në stërvitje

Xhani De Biazi është i bindur se jeta në gjithë rruzullin tokësor, ka ndryshuar plotësisht.

Luajti kundër të infektuarve, mesfushori i përfaqësueses shqiptare nis karantinën

Një tjetër futbollist I përfaqësueses shqiptare përfundon në karantinë pasi ka zbritur në fushën e.

I fundit nga kampionatet që u ndal, Selmani nga Turqia: Për ne ishte mirë që të luhej

Gentian Selmani shpresonte që sezoni futbollistik në Turqi, ku luan me Menemenspor, të mbyllej para.

Arjan Peço: Askush nuk e priste atë që bëri Sioni, harrojini transferimet e mëdha në verë

Ish-futbollisti i përfaqësueses shqiptare, Arjan Peço, ka folur nga Zvicra rreth mënyrës së si po.

Peripecitë e Hysajt te Napoli, klubi merr hapin e radhës rreth të ardhmes së shkodranit

Verën e shkuar Elseid Hysaj ishte shumë pranë largimit nga Napoli, pas një sezoni shumë.

E gjithë Europa e stopuar nga Koronavirusi, një shqiptar nis sot kampionatin në Bjellorusi

Kur ankthi ka pushtuar Europën, e më gjerë, dhe aktivitetet e shumta të vendeve duke.

Memushaj: Nëse na thonë të qëndrojmë në shtëpi, atëherë kështu duhet të bëjmë. E kemi detyrë

Kampionatet e të gjithë niveleve në Itali janë ndërprerë teksa tashmë futbollistët janë të detyruar.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan