Heronjtë e Malagës, Sadiku dhe mesfushori i kanë dhuruar 18 pikë ekipit

Malaga është duke kaluar një sezon të vështirë teksa renditet në gjysmën e poshtme të.

Priste rezultatin e tamponit, Klaus Gjasula mund të marrë frymë lirisht: Gjithçka në rregull

Java e fundit ka qenë më e të vërtetë e ethshme për Klaus Gjasulën. Mesfushori.

Llullaku i alarmuar: Nuk e kuptoj pse në Bjellorusi janë kaq moskokëçarës. Nuk është normale

Thuajse e gjithë bota ka ndaluar kampionatet e futbollit, por Bjellorusia këtë fundjavë ka filluar.

“Zbërthehet” Migjen Basha: Më futën në karantinë, Italia më dha gjithçka

Migjen Basha prej fillimit të këtij sezoni ka lënë Europën dhe është transferuar në Australi.

Në Bjellorusi luhet akoma futboll, Elis Bakaj: Të argëtohen njerëzit, unë s’kam gjë në dorë

Elis Bakaj është një ndër ta paktët futbollistë shqiptarë që luan akoma, pas ndërprerjes së.

VIDEO/ Surpriza e madhe, paratë e turneut të legjendave shkojnë për shtëpinë e re të ish-yllit kavajas

Sindikata e Futbollistëve të Shqipërisë vazhdon punën e saj dhe këtë herë ka vendosur të.

FOTO/ Tërmet me pasoja të rënda dhe Covid-19 në Kroaci, Uzuni e Mersinaj shprehin mbështetjen e tyre

Kroacinë e kanë goditur dy fatkeqësi përnjëherësh, duke vënë në alarm gjithë popullin. Ndërkohë që.

FOTO/ Uzuni poston foto nga fëmijëria, Gjasula i zbulon sekretin e madh

Koronavirusi na ka mbyllur në shtëpi, por ka bërë që sfidat në “Instagram” të arrijnë.

Përgatitësi atletik i Kombëtares sugjeron për karantinën: Vrap në shkallë me shishe uji, ja çfarë pres nga lojtarët

Futbollistët në gjithë botën do të jenë të detyruar që të qëndrojnë të mbyllur në.

Diego Simeone i vjen në ndihmë Kamberit, i hap vendin në skuadër te Rejnxhërs

Florian Kamberi ka një shans shumë real për të vazhduar karrierën e tij te Rejnxhërs,.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan