Bare: E prisja me padurim ftesën nga Kombëtarja, kam oferta

Tradita e fierakëve në Kombëtare vazhdon edhe me dyshen, Odise Roshi dhe Keidi Bare. Ky.

Hyka nostalgjik për Amerikën: Jam me fat që kam Lilajn afër, po e mësoj të bëhet i fortë

Jahmir Hyka është nga ata lojtarë që ka lënë gjurmë në Superiore, por edhe në.

Bulku: Shkëputja e gjatë problem, kam komunikuar me Rejën e Porrinin

Ervin Bulku ka një karrierë të spikatur si lojtar, me Tiranën, por edhe jashtë, në.

Ndërprerja e kampionatit ndez edhe më shumë zërat për Kumbullën, klubi anglez bën gati milionat

Prej disa javësh, futbolli në Europë është ndalur. Megjithatë, këtu bëhet fjalë vetëm për atë.

VIDEO/ Bare nuk ndalet as nga shtëpia, ritmi i stërvitjes mbetet i lartë

Futbolli vazhdon të jetë i ndalur teksa vëmendja kryesore është te lufta ndaj koronavirusit, në.

I mjafton një sezon për të fituar vëmendjen, Selmanin e kërkojnë dy ekipe të Superligës turke

Ende nuk ka përmbyllur sezonin e tij të parë te skuadra e Menemensporit në Ligën.

Murinjo në sulm për dy yjet e Lacios, kërkon mesfushorin dhe Strakoshën

Sirenat angleze nuk kanë pushuar thuajse asnjëherë për Tomas Strakoshën. Sezoni i shkëlqyer me Lacion,.

Kohë të vështira, por mesfushori i kombëtares merr një dhuratë të madhe

Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti.

Sadiku: Në Spanjë koronavirus nuk u mor seriozisht, unë dhe të tjerët talleshim në dhomat e zhveshjes

Spanja është duke përjetuar një situatë tejet të vështirë nga Koronavirusi. Pas Italisë, spanjollët janë.

Titullar te Atalanta, por Gjimshiti kthehet në opsion të merkatos për një prej klubeve të mëdha italiane

Berat Gjimshiti po kalon periudhën më të mirë të karrierës së tij në radhët e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan