Martinez: Guardiola më pyeste rreth tij, donte të dinte si na stërviste ish-trajneri

Havi Martinez në vitin 2012 la Atletik Bilbaon për t’iu bashkuar Bajernit të Mynihut. Një.

Haland tregon arsyen përse nuk zgjodhi Junajtid, ka disa fjalë edhe për Raiolën

Erling Haland është një nga të rinjtë më të mirë në qarkullim. Djaloshi ka nisur.

Piotek tersi i trajnerëve, polaku regjistron rekordin unik pas ikjes së Klinsman

Jurgen Klinsman u largua nga Herta Berlin pas vetëm dy muajsh në drejtim dhe tashmë.

Zyrtare/ Qëndroi vetëm 10 ndeshje, Klisman nuk do të jetë më trajner i Hertës së Berlinit

Aventura e Jurgen Klinsman si teknik i Hertës së Berlinit ka zgjatur vetëm dhjetë ndeshje..

Ka polemika te Lajpcig pas barazimit me Bajern, gruaja e mesfushorit kundër trajnerit Nagelsman

Jo gjithçka po shkon mirë të Lajpcigut në këtë sezon, edhe pse skuadra po mban.

Një partner për Sane, Bajern kërkon edhe një tjetër sulmues nga Premier League

Bajern Mynih është duke kërkuar që në sezonin e ardhshëm të vazhdojë me projektin e.

VIDEO / Lajpcigu tremb Bajernin nën vëzhgimin e Murinjos, në fund ndajnë pikët

Nuk ka arrati të Bajern Mynih në kreun e renditjes së Bundesligës dhe për këtë.

VIDEO / Çmenduria e radhës e Borusia Dortmund, shënon 3 gola por e përmbysin me 2 në 1 minutë

Skuadra e Borusia Dortmund është kthyer padyshim ndër më argëtueset në Bundesligë, falë golave të.

E zbulon presidenti i Bajern: Guardiola kërkoi t’i ndryshonte rolin në fushë portierit Nojer

Manuel Nojer ka qenë një risi për rolin e portierit në vitet e fundit, teksa.

VIDEO/ Tentoi të ndihmonte futbollistin kundërshtar, tekniku i Shalkes ndëshkohet me karton të kuq nga VAR

Mbrëmjen e djeshme u luajt Kupa e Gjermanisë, teksa Shalke ia doli të kualifikohej pas.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan