Bajerni zyrtarizon goditjen e radhës dhe bën lëmsh merkaton, Kutinjo kthehet në bavarez

Bajern Mynihu ka bërë goditjen e radhës në merkato dhe vetëm pak ditë pasi zyrtarizoi.

VIDEO / Bajern Mynih e nis keq, thyhet një tabu 43-vjeçare në sfidën e parë të Bundesligës

Bundesliga është hapur sot me një rezultat të papritur, pasi Bajern Mynih është ndalur në.

Mungon vetëm zyrtarizmi, Kutinjo është një futbollist i Bajern Mynih!

Një lëvizje e papritur, por që do të ketë ndikim të madh në panoramën e.

E thotë një legjendë, Klinsman: Bajerni do ta ketë të vështirë pa Roben-Riberi, por ka Pavard dhe Perisiç

Bajern Mynihu do të nisë sot aventurën në Bundesligë ndërkohë që për herë të parë.

Zyrtare/ Perisiç prezantohet te Bajern Mynih: Nuk duam vetëm titullin, por edhe Championsin

Ivan Perisiç është zyrtarisht futbollisti më i ri i Bajern Mynihut. Kroati është prezantuar pak.

Luftë me tifozët e Bajern për Perishiç, Kovaç: Mjaft më, edhe Efeneberg erdhi këtu 30 vjeç

Bajern Mynih është shumë pranë finalizimit të marrëveshjes për transferimin e Ivan Perishiç, i cili.

Në Gjermani e quajnë të mbyllur për Perishiç, të mërkurën del në stërvitje

Ivan Perishiç i ka dhënë fund aventurës së tij te Interi. Për këtë janë të.

Bajerni dhe Interi arrijnë akordin për sulmuesin, huazim me të drejtë blerje

Dëmtimi i Leroi Sane shkatërroi planet e Bajern Mynih në merkato. Bavarezët kishin vendosur të.

Udhëtuan në transfertë për të ndjekur ekipin e zemrës, tifozët gjermanë përfundojnë në ndeshje volejbolli (VIDEO)

Tifozët gjermanë njihet si një nga tifozeritë më të flakta në Europë, teksa krijojnë një.

VIDEO / Talenti shqiptar Dajaku titullar dhe shënon, Bajern i nxjerr inatin e Superkupës me 23 gola amatorëve

Leon Dajaku ka dhënë prova të talentit të tij sot në ndeshjen që Bajern Mynih.