Gjermania vazhdon futbollin, shpërthen futbollisti i Bajern: Kjo është çmenduri, tani ka gjëra më të rëndësishme

Koronavirusi nuk mund të kursente futbollin. COVID-19, ka prekur tashmë futbollistë, trajnerë dhe drejtorë sportiv.

VIDEO / Lajpcigu dorëzohet për titullin, pikë shprese për Rashicën i cili jep asist

Ndeshjet e sotme në Bundesligë kanë parë se si Lajpcigu praktikisht është dorëzuar në luftën.

Trajneri 32-vjeçar: Refuzova të takohesha me Realin, jam shumë i ri dhe dua të kem mundësinë për të gabuar

Julian Nagelsman konsiderohet si një nga teknikët më të mirë në Bundesligë, teksa është në.

Haland nuk është transferuar për të qëndruar gjatë te Dortmund, babai i talentit jep sinjale për lëvizjen e radhës

Erling Haland ka marrë të gjithë vëmendjen në Europë, teksa po mahnit me performncat e.

Alarmi Koronavirus, Lajpcigu nxori nga stadiumi japonezët në mes të ndeshjes

Futbolli ka filluar të marrë masa ndaj shpërndarjes së koronavirus dhe jo vetëm me tribunat.

Garë e ashpër për talentin e Dortmund, udhëheq Mançester Junajtid

Skuadra e Dortmund ka grumbulluar në skuadër dy talente të së ardhmes si Haland dhe.

VIDEO / Tjetër skandal në Bundesligë, rishfaqen parullat “bir k****” dhe ndërpritet ndeshja

Ultrasit gjermanë duket se i kanë shpallur luftë zhvillimit normal të ndeshjeve të futbollit dhe.

VIDEO / Skandal në Bundesligë me tifozët, Hofenhajm dhe Bajern luajnë 13 minuta me pasime si protestë

Bajern Mynih ka siguruar sot një fitore bindëse 6-0 ndaj Hofenhajm, por sfida është njollosur.

Rumenige i bën dhuratë trajnerit Flik me mesazh “në kod”: Me të nënshkruhen shkresat

Bajern Mynih e ka kthyer tashmë në traditë banketin pas ndeshjeve të Ligës së Kampioneve.

Sot nga talentet më të vlerësuar në Europë, por Barcelona nuk u bind nga Haland

Barcelona sot është duke vuajtur shumë në pjesën e ofensivës teksa Luis Suarez dhe Osman.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan