Klubet e Bundesligës kanë filluar të mendojnë falimentimin: Të paktën të luajmë pa tifozë

Klubet e Bundesligës janë në një situatë shumë të rënduar financiare për shkak të ndërprerjes.

Bajerni do e kthejë në Barcelonë, klubi londinez interesohet për Kutinjon

Bajern Mynih nuk do e bleje Filipe Kutinjon këtë verë dhe braziliani do të jetë.

Levandovski zbulon prapaskenën: Dy futbollistë të Realit më kërkuan t’iu bashkohesha

Robert Levandovski është një nga sulmuesit më profilik të Europës. Polaku i Bajern Mynih ia.

“Mos ndihmoni klubet e vogla”, plas polemika në Bundesligë. Të gjithë kundër Borusia Dortmund

Shpërthen polemika në Bundesligë pas fjalëve të fundit të shefit ekzekutiv të Borusia Dortmund, Hans.

Një tjetër futbollist pozitiv ndaj COVID-19, klubi i Bundesligës futet në karantinë

Futbollistët nuk mund të ishin ndryshe nga pjesa tjetër e njerëzve dha gjithashtu janë prekur.

“Bir k****” për tifozët, Ditmar Hop gëzon botën: Vaksina gati në vjeshtë, nuk ka rëndësi si më quajnë

Historia më e çuditshme e këtyre muajve të ethshëm për shkak të shpërthimit të koronavirusit.

Nga i urryer në shpëtimtar, kompania e presidentit të Hofenhajm është pranë krijimit të vaksinës së Covid-19

Pronari i Hofenheim, Ditmar Hop është personi më i urryer nga gjithë tifozët në mbarë.

Hënes apelon: Erdhi koha të ndalemi e reflektojmë. Futbolli nuk është çështja më serioze tani

Uli Hënes mendon se të gjithë duhet të qetësohen në këtë moment dhe të kalojnë.

Ka kthyer Bajernin në makth për kundërshtarët, Uli Hënes paralajmëron rinovimin

Para se futbolli të ndalej, Bajerni tregoi se është kthyer të jetë aty ku i.

Stop Bundesligës, drejtuesi i Dortmundit: Shpresojmë të mbijetojnë të gjithë klubet, kriza më e madhe në histori

Kohë paniku për shëndetin, por kohë paniku edhe për mbijetesën e klubeve të futbollit. Ky.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan