Njoftim nga shtëpia e Bajern Mynih, klubi bavarez zgjat për tre vite marrëveshjen me një senator të ekipit

Pak çaste më parë, klubi i Bajern Mynih ka zyrtarizuar rinovimin e kontratës edhe për.

Gjasula: Një ditë do të luaj për Tiranën, tani nuk mund t’i them jo Lacios

Klaus Gjasula ishte në një formë shumë të mirë para se futbolli të ndalej në.

Bajern Mynih nis stërvitjen, por rregullat e gjermanëve janë strikte

Klubi i Bajern Mynih ka vendosur të nxjerrë lojtarët në stërvitje, në mënyrë që këta.

Theu rregullat e izolimit dhe shkoi në Shisha, Shalke gjobë shembullore për talentin

Talenti i Shalkes, Amine Harit do të jetë i detyruar të paguajë një gjobë të.

Bajern Mynih kthehet në fushën e blertë nën masa të rrepta higjene

Duke nisur nga dita e hënë skuadra e Bajern Mynihut do të kthehet në fushën.

Nojer kërkon kontratë afatgjatë dhe vend titullari, Kahn jep mendimin e tij mbi këtë kërkesë

Manuel Nojer është një njeri që e kërkon në çdo mënyrë suksesin e tij. Para.

Rumenige: Këtu në Gjermani jemi të gjithë dakord, do të mbyllim kampionatin

Situata me koronavirusin vazhdon të jetë e agravuar në shumë vende europiane dhe kohazgjatje e.

Zyrtare / Bajerni gëzon tifozët në mes të pandemisë, Flik nënshkruan kontratën e re

Bajern Mynih ka vendosur t’u dhurojë tifozëve të vet një lajm të mire në këtë.

Të gjithë kundër koronavirusit, Dortmund kontribuon në mënyrën e saj

Mendja tashmë është vetëm te lufta kundër koronavirusit, në një moment ku secila ndihmë është.

VIDEO / Stërvitje me “distancim shoqëror”, Shalke tregon se si mund të bëhet

A mund të stërvitesh në klub në kushtet e rregullave të “distancimit shoqëror”? Te Shalke.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan