Ka marrëveshje, dy “titanët” e boksit do sfidojnë njëri-tjetrin në ring në dy ndeshje të njëpasnjëshme

Tajson Fjuri dhe Entoni Xhoshua janë padyshim dy boksierët më të fortë të momentit dhe.

Habit MekGrekor, deklaron tërheqjen nga UFC. Kjo është hera e tretë që irlandezi merr një vendim të tillë

Konor MekGrekor ka habitur jo pak me anë të një postimi në Twitter ku ka.

Marku: Çunat që ruajnë MekGregor janë nga Tropoja, kur të mbarojë kjo situatë do stërvitem me të

Florian Marku, boksieri shqiptar në një prononcim për Supersport ka zbuluar se Konor MekGregor, personazhi.

Ndaj rivalit, që i kafshoi veshin, Majk Tajson zyrtarizon kthimin në ring

Majk Tajson është një prej dy boksierëve më të mirë në histori dhe në kohën.

Tre sfidantë nga sporte të ndryshme dhe 1 milionë dollar, kërkohet rikthimi në ring i Tajson

Majk Tajson është një legjendë e boksit dhe ndeshjet e tij në ring mbahen mend.

FOTO / Në Amerikën Qendrore është vendi i çudive, përveç futbollit vazhdon edhe boksi… me maska

Një prej vendeve të Amerikës Qendrore, Nikaragua, është ai që po i reziston më mirë.

Kompania e hashashit në pronësi të Majk Tajson hedh kandidaturën për të blerë emrin e “Camp Nou”

Prej disa ditësh klubi i barcelonës ka njoftuar se ka nxjerrë në shitje emrin e.

Marku: Nuk ndeshem në kafaz, ëndrra ime të mbroj titullin botëror në një stadium të mbushur me flamuj shqiptar

Florian Marku, ashtu si edhe pjesa tjetër e njerëzve është detyruar të qëndrojë në shtëpi.

Krasniqi: Dua të sjell titullin kampion Bote në trojet shqiptare, do ndeshem në Amerikë

Robin Krasniqi është një nga boksierët më të shquar të trojeve shqiptare gjatë dekadës së.

Florian Marku: Kam qenë me temperaturë dhe i këputur, nuk e di nëse ishte koronavirus

Koronavirusi tashmë është përhapur në të gjithë botën, teksa një pjesë të njerëzve iu jep.