Florian Marku: Kam qenë me temperaturë dhe i këputur, nuk e di nëse ishte koronavirus

Koronavirusi tashmë është përhapur në të gjithë botën, teksa një pjesë të njerëzve iu jep.

VIDEO/ Shoku i ngushtë tregon gjëndjen e ish-trajnerit të boksit, që fillimisht u raportua si viktima e pestë

Skënder Kurti mëngjesin e djeshëm u raportua nga Ministria e Shëndetësisë si viktima e pestë,.

U raportua si viktima e pestë e Covid-19, mjeku shpjegon situatën e trajnerit të boksit

Shqipëria ditën e sotme është zgjuar me dy lajme negative në luftën me koronavirusin. Një.

E bujshme/ Flojd Mejuedher interesohet për blerjen e gjigantit të Premier Ligës

Njukasëll prej kohësh është një klub në shitje dhe po kërkohet për një blerës të.

Zyrtare/ Uajlder kërkon hakmarrjen ndaj Fjurit, kërkesë për revansh në mes të korrikut

Tajson Fjuri e shkatërroi Deontei Uajlder në ndeshjen për titullin kampion bote në federatën WBC,.

Uajlder nuk dorëzohet, konfirmon duelin e revanshit me Fjurin

Nuk do të kemi një duel mes dy britanikëve, Fjuri dhe Xhoshua, por do të.

VIDEO/ Gjiganti Fjuri i papërballueshëm për Uajlder, britaniku kampion i trefishtë i botës

Tajson Fjuri është kampion i botës në konfederatën WBC. Në orët e para të mëngjesit,.

Plani i çmendur i Mejuedhër, do të ndeshet brenda ditës me Khabib dhe MekGregor

Xhimi Fllojd Mejuedhër është gati të kthehet në ring, por kur ta bëjë këtë do.

Floid Mejuedhër “lëshon” dorën, dhuratë 140 mijë paundëshe për vajzën adoleshente

Boksieri Floid Mejuedhër njihet si një nga personat më të pasur në botë. Shpesh herë.

Jashtë forme në duelin e titullit, boksieri: Haja çfarë të më dilte para, e teprova edhe me Koronat

Para pak ditëve u zhvillua ndeshja e dytë mes Andi ruiz dhe Antoni Xhoshua për.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan