sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO / Ylli i NBA që rezultoi pozitiv, të hënën u tall me gazetarët për koronavirusin

Rudi Gobert u bë në natën e të mërkurës basketbollisti i parë i NBA që.

VIDEO/ Një basketbollist i NBA rezulton pozitiv me COVID-19, pezullohet ndeshja dhe sezoni

Koronavirusi po shpërndan panik në të gjithë botën, ndërsa tashmë është prekur edhe sporti. Ndeshja.

Lebron Xhejms kërcënon: Nuk luaj pa tifozët në arenë, bëni çfarë të doni

Për të shmangur përhapjen e Koronavirusit, bota e sportit është detyruar të marrë masa parandaluese..

Zbulohet misteri i “zhdukjes” së LeBron Xhejms në ceremoninë përkujtimore për Kobi Brajant

“Staples Center” u kthye dje ne epiqendrën e basketbollit botëror jo për një ndeshje, por.

Vanesa Brajant hedh në gjyq kompaninë e helikopterëve për vdekjen e ish-basketbollistit dhe të bijës

Vanesa Brajant, e veja e Kobi Brajant, ka depozituar zyrtarisht një kallëzim për kompaninë që.

VIDEO/ Spektakël në “All Star Game”, fiton skuadra e Lebron por Leonard i rrëmben çmimin personal

Ekipi e udhëhequr nga Lebron Xhejms triumfoi në ndeshjen më të bukur të vitit në.

SHBA nuk do më turpërim, listë e frikshme yjesh për “Dream Team” në Lojërat Olimpike

Turpërimi i pësuar në Botërorin e fundit të basketbollit në Kinë me vendin e 7.

VIDEO/ Një nderim i fundit për Kobi Brajant, Lebron Xhejms imiton lëvizjen e legjendës para 19-viteve

E gjithë bota e sportit u shokua kur më datë 26 janar një aksidenti i.

Letra prekëse e gruas së Brajant: Do dëshiroja t’i përqafoja dhe t’i kisha përgjithmonë, na ndriçojnë nga lart

Ditën e diel, ndarja tragjike nga jeta e legjendës së basketbollit Kobi Brajant e vajzës.

Çmenduri për ndeshjen e parë të LA Lakers, biletat arrijnë 11000 dollarë

Të gjithë duan të jenë të pranishëm në “Staples Center” të Los Anxheles për ndeshjen.