Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kamarata: I kemi të gjitha finale, edhe arbitrat si lojtarët mund të gabojnë

Apolonia nuk ka marrë më shumë se barazimi 0-0 në Kamëz, ndaj Kastriotit. Pas ndeshjes,.

VIDEO/ Nuk ka gola në Kamëz, Kastrioti-Apolonia e mbyllin në paqe

Pas dy humbjeve radhazi, Kastrioti nuk ia ka dalë të rikthehet sërish te fitorja, teksa.

Si rrallë më parë, Apolonia e plotë në transfertë

Apolonia u mund me Bylisin në Fier në fundjavën e shkuar, një disfatë që shokoi.

Kamarata: Ishte një humbje e rëndë, diferencën e bënë episodet dhe jo gjendja fizike

Apolonia u mposht në shtëpi përballë Bylisit me rezultatin, 0-1. Për fierakët ishte një humbje.

VIDEO/ Bylis ia del në derbi, mposht dhe parakalon Apoloninë në klasifikim

Bylis ka mposhtur ditën e sotme në transfertë Apoloninë me rezultatin 0-1. Në fakt ishte.

Kokëdhima: 3 presidentë takuan kryeministrin dhe morën garanci, e pandershme të gënjesh

Pasi bojkotuan për disa muaj rresht kampionatin, Liga mori premtimin nga kryeministri se kërkesat e.

Apolonia e pafat, UEFA i heq mundësinë të luajë në Ligën e Kampioneve për të rinj

Skuadra e Apolonisë nuk do të ketë mundësinë që të reklamojë prodhimet e akademisë së.

Humbja në Shkodër dhe derbi, analizë në Fier

Apolonia e ka bërë traditë tashmë dhe sot radha ka qenë e drejtuesve të klubit,.

Lajm i trishtë te Apolonia, ndahet nga jeta një prej njerëzve më besnikë të fierakëve

Një lajm i trishtë vjen nga Fieri, aty ku klubi i Apolonisë nëpërmjet një reagimi.

Mbeten të bllokuar nga dëbora, Apolonia detyrohet të bëjë grumbullim në Shkodër

Apolonia luajti të shtunën në Shkodër ndeshjen e javës së 19-të të Superiores me fierakët.