Ndryshim programi, Superiorja ndahet sërish në dy ditë, luhet edhe të hënën!

Superiorja ishte planifikuar që javën e 23-të ta luante në vetëm në një ditë, të dielën e 7 marsit, me takime që do të luehshin në orën 13:00 dhe në 16:00.

Por, në fakt, ndryshe nga sa ishte programuar dhe kishte dalë në faqen e FSHF-së, duket se është ndryshuar programi!

Ndeshjet luhen 3 të dielën dhe 2 ditën e hënë. Më poshtë do të mësoni edhe kalendarin e javës së 23-të të Kategorisë Superiore, ku ndeshjet që duken më interesante, janë ato të ditës së dielë, por edhe të hënën, pais janë ekipe në garë për synimet që kanë këtë sezon në kampionat…

Java e 23/Superiore

E dielë, ora 13:00

Bylis – Teuta

Kastrioti – Tirana (Kamzë)

Ora 16:00

Partizani – Skënderbeu (“Elbasan Arena”)

E hënë

Laçi – Apolonia, ora 13:00

Vllaznia – Kukësi, ora 16:00

E.S./Vipsport.al/