Java e 23/ Superiorja rikthehet të dielën, luhen finale titulli e mbijetese

Kategoria Superiore rikthehet ditën e dielë me sfida interesante, madje ka ekipe që luftojnë dhe i kanë si finale, sidomos në betejën titull por edhe në atë të mbijetesës.

Bie në sy dueli mes Vllaznisë dhe Kukësit, por sfida me shumë interes pritet që të jenë dhe ato mes Bylisit dhe Teutës apo dhe Partizani-Skënderbeu.

Laçi nga ana tjetër pret Apoloninë në Laç, ndërsa Tirana do të ndeshet me Kastriotin në Kamzë. Ja sfidat që luhen të dielën e 7 Marsit…

Java e 23

E dielë, 7 Mars 2021:

Ora 13:00

Bylis – Teuta

Kastrioti  – Tirana

Laçi – Apolonia

Ora 16:00

Partizani  – Skënderbeu

Vllaznia – Kukësi

E.S./Vipsport.al/