Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Zidan me telashe para Champions, sulmuesi nuk stërvitet

Real Madrid e pret një takim i sikletshëm të mërkurën në Itali, përballë Atalantës. Një ndeshje e cila vlen për 1/8-tat e Ligës së Kampionëve, një kompeticion ku galaktikët gjithnjë synojnë t’i shkojnë deri në fund.

Por, këtë herë ka disa probleme që trajnerit Zinedin Zidan e shqetësojnë dhe kjo ka të bëjë me dëmtimet. Kështu, sot nuk është stërvitur me skuadrën Karim Benzema, me francezin që pasi mungoi në kampionat, vendos në dyshim të fortë prezencën e tij edhe në Champions.

Ndërkohë, madrilenët me shumë mundësi në këtë situatë do t’i besojnë njërit mes Mariano dhe Vinicius, ndërsa jashtë mbeten edhe Hazard, Ramos, Marselo e Karvahal. /VipSport.al/