Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Broja, ëngjëll dhe djall për Vitesen. Shënon e pastaj gabon me portën bosh, ekipi përmbyset

Armando Broja sot nuk do të dijë nëse duhet të festojë arritjen e shifrës së 8 golave të shënuar në kamapionatin holandez, apo të mërzitet për një gol të pabesueshëm që gaboi e që i hoqi mundësinë të mbyllte ndeshjen e Viteses me PSV-në. Sulmuesi ka qenë engjëlli dhe djalli i skuadrës në takimin e sotëm, pasi nuk arriti të mbyllte ndeshjen me një rast të pabesueshëm të humbur, ndërsaa skuadra më pas u përmbys nga kundërshtarët.

Broja shënoi pa përfunduar minuta e katërt e ndeshjes, duke u bërë golashënuesi më i shpejtë i Viteses në sfidat ndaj PSV-së. Pak minuta më vonë, sulmuesi kishte mundësinë që të mbyllte ndeshjen përfundimisht, kur pasi dribloi këdo që i dilte para, u nis i vetëm drejt portës së boshatisur. Por për çudinë e të gjithëve, shpërdoroi mundësinë për të dyfishuar rezultatin kur me portën bosh, goditi shtyllën, duke falur PSV-në.

Ky ishte një episod që do të peshonte në fatin e ndeshjes pasi PSV mori zemër dhe nisi të sulmonte më shumë, duke arritur të shënonte tre gola e duke fituar sfidën me rezultatin 3-1. /vipsport.al/