Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

U përfol si trajneri i ardhshëm i Kosovës, Venger reagon për të ardhmen e tij

Një takim në Doha pak kohë më parë mes presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dhe trajnerit Arsen Venger, bëri që të kishte dyshime se mos francezi do të merrte drejtimin e Dardanëve në të ardhmen.

Sigurisht, diçka e tillë do të ishte shumë e mirë për Kosovën, duke ditur prestigjin që ka një si tekniku francez. Mirëpo, fatkeqësisht duket se Dardanët nuk janë në planet e Venger dhe në takimin e këtij të fundit me Ademin, nuk është folur për një bashkëpunim në të ardhmen.

Këtë e ka konfirmuar vetë ish-trajneri i Arsenal, i cili për Indeksonline ka theksuar se takimi me Ademin ka qenë vetëm në mënyrë miqësore dhe jo për punë. “Jo më fal. Ne jemi takuar vetëm miqësisht”, ishte përgjigja e Venger nëse kishte pasur diskuti për të marrë drejtimin e Kosovës. /VipSport.al/