Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Talenti i Kombëtares U-19 firmos në Holandë me klubin e njohur

Shqipëria ka talente të cilët vazhdojnë që të bien në sy dhe të firmosin në klube të huaja të njohura, apo dhe në akademi mjaft cilësore dhe me emër, duke i shfrytëzuar si trampolinë për të perfeksionuar edhe më shumë bagazhin e tyre tekniko-taktik.

I radhës është Fabian Shahaj, që sot ka firmosur një kontratë profesionale në Hollandë me skuadrën e ADO Den Haag U-18.

Sulmuesi i Kombëtares U-19 ka bindur drejtuesit hollandezë të cilët i kanë besuar aftësive të tij duke lidhur një marrëveshje të re me lojtarin. Ai ka luajtur në dy ndeshje me 18-vjeçarët e ekipit hollandez.

Edhe pse nuk gjetur rrugën e golit, performanca në fushën e blertë ka qenë pozitive duke mahnitur stafin teknik dhe drejtuesit. 17-vjeçari shihet si futbollist i së ardhmes…

E.S./Vipsport.al/