Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Superiorja rikthehet në fundjavë, hapet me Teuta-Kukësi, spikatin “finalet” e titullit dhe mbijetesës

Java e 21-të e Superiores nis që të premten me një ndeshje të fortë, Teuta-Kukësi, ndërkohë që të shtunën luhen katër çifte mjaft interesante, madje në betejën e titullit që do të jenë vendimtare, si dhe në atë të mbijetesës.

Të shtunën, Vllaznia pret Tiranën në Shkodër, ndërsa në garën e mbijetesës spikatin sfidat në Ballsh dhe Kamzë, me skuadrën e Dovedan që pret Skënderbeun dhe krutanët e Ndreut që luajnë në fushën e tyre me Apoloninë.

Ja ndeshjet dhe oraret e javës së 21-të…

Java e 21-të

E PREMTE, ora 16:00

Teuta-Kukësi

E SHTUNË, ora 13:00

Vllaznia-Tirana

Bylis-Skënderbeu

Kastrioti-Apolonia

Ora 16:00

Partizani-Laçi

E.S./Vipsport.al/