Superiore U-21/ Nesër rikthehet kampionati, Bylisi, Vllaznia e Laçi, gati të tregojnë “muskujt”

Nesër rikthehet kampionati U-21, me duele interesante, sidomos në kryeyqtet, ku Tirana luan me Bylisin që mban vendin e parë, ndërsa Dinamo pret Laçin në fushën e vet.

Ndëkrohë që Vllaznia do të luajë me Teutën në Shkodër.

Të tri janë ndeshje përcaktuese në garën e titullit. Ja ndeshjet dhe oraret e sfidave që luhen nesër…

13:00

Apoolonia-Kukësi

Tirana-Bylis

Vllaznia-Teuta

F.Republik-Shënkolli, ora 14:00

Kastrioti-Akademia e Futbollit, ora 11:00

Dinamo-Laçi, ora 12:00

E.S./Vipsport.al/