Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Në dhjetor u largua nga Superiorja, gati firma në Rusi

Teko Françia lojtari brazilian që luajti me Laçin dhe që në dhjetor u largua nga skuadra kurbinase, do të mbetet në Europë. Braziliani prej kohësh stërvitet me skuadrën e Superligës ruse, Ural dhe me shumë mundësi do të jetë pjesë e tyre në vazhdim, ndonëse ende nuk ka asnjë zyrtarizim.

Ka qenë vetë Teko, që në profilin e tij në “Instagram” ka postuar një video nga stërvitja me lojtarin e Ural, David Karaev.

Ural do të bëhet ekipi i 4-t në karrierë për sulmuesin, i cili më parë përveç Laçit ka luajtur edhe me dy skuadrat braziliane të Araksa dhe Treze, ndërsa në mesfushë ka qenë një nga më të mirët në radhët e skuadrës bardhezi….

E.S./Vipsport.al/