Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Memelli: Duhej ta trefishonim rezultatin në pjesën e pare, Rrapajn e kam pezulluar

Prononcimi i trajnerit të Skënderbeut, Migen Memelli, pas përfundimit të sfidës me Vllazninë, ku tekniku pohoi: “Dinim forcën e Vllaznisë sot dhe e parë nga ky këndvështrim kishim vendosur një skuadër fizike në fushën e lojës se Vllaznia ka përdorim të jashtëzakonshëm të topit. Por të gjitha shkuan brenda parashikimeve. Një pjesë e parë e jashtëzakonshme, duhej të ishte jo dyfishuar, por trefishuar rezultati. Janë gjëra që i përkasin fatit në futboll. Hymë me avantazh në dhomat e zhveshjeve dhe u kërkova djemve të ruanim intensitetin dhe agresivitetin”.

“Pjesa e dytë ishte më e vakët, se ekipi ka lodhje kur kundërshtari mban topin. Provuam të forcojmë manovrën sulmuese, me zëvendësime por nuk na rezultoi, ishte fatale se sulmuesi i ri na humbi 6 herë topin. Në fund skuadrat u hapën të dyja dhe rrezikuan ta humbnin ndeshjen. Ajo që do të them është se jam krenar për këta djem se kanë bërë një ndeshje të madhe kundër një skuadre të fortë.”

“Çdo ndeshje do të jetë brenda këtyre parametrave, do të përballemi të gjithë si të barabartë. Na penalizoi dëmtimi i Marës që mban topin e i jep freski ekipit. Por të gjithë duhet të japin maksimumin dhe jam i kënaqur për këtë.”

“Rrapaj është pezulluar nga unë për dy ndeshje për çështje disiplinore dhe javën tjetër do të jetë në stërvitje i barabartë me të gjithë të tjerët.”

“Nuk jam i bindur nëse është penallti 100% apo jo, por nuk dua të analizoj vendimet e gjyqtarëve. Kjo është shumë e lehtë për t’u dhënë penallti, por nuk më takon mua ta gjykoj”, – tha Memelli pas sfidës për “SuperSport”.

/Vipsport.al/