Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Manaj reagon pas grabitjes: Pasuria ime më e madhe është familja, lumturia nuk ndodhet në kasafortë

Rei Manaj ka renë pre e një ngjarje të shëmtuar në mbrëmjen e djeshme teksa shtëpia e sulmuesit shqiptar është grabitur në momentin kur ky i fundit ka qenë në fushë me Barcelonën B. Nga shtëpia e Manaj janë grabitur tre orë të shtrenjta si dhe plot 70.000 euro. Tashmë, i mbetet autoriteteve të vejnë drejtësinë në vend dhe t’i kthejnë lushnjarit atë që i takon.

Ndërkohë, Manaj ka reaguar edhe në rrejtet sociale mbi grabitjen, ndërsa vendos theksin se lumturia nuk gjendet në kasafortë dhe se pasuria më e madhe është familja dhe jo sendet me vlerë të lartë.

“Lumturia nuk ndodhet brenda një kasaforte, por kur mbyllet dera e shtëpisë dhe çdo gjë që të mbush zemrën ndodhet aty; familja ime. Ajo është pasuria më e madhe për mua, sepse sendet më të rëndësishme në jetë, nuk janë sende”, ishin fjalët e Manaj në rrjetet sociale. /VipSport.al/