Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Manaj fiton edhe komplimentat e trajnerit: Është në një nivel të lartë, nuk është e lehtë të adaptohesh

Rei Manaj ka shënuar katër gola në dy ndeshjet e fundit me Barcelonën B, teksa së fundmi, sulmuesi i kombëtares ka fituar edhe komplimentat e trajnerit Garsia Pimienta. Ky i fundit ka theksuar se Manaj është në një nivel të lartë dhe se nuk është e lehtë për t’u përshtatur në klubin katalanas.

“Kur një lojtar vjen këtu, i kushton pak sa të adaptohet në një klub si i joni. Është e sigurt se në sezonin e kaluar ka pasur një sjellje të mirë, por nuk ishte i mësuar me lojën dhe sidomos me golat.

Fola me të sepse duhej të jepte shumë më shumë, edhe për shkak të eksperiencës së tij. Ai e di që ka një mundësi të madhe këtu dhe mendoj se po e shfrytëzon. Jam shumë i lumtur sepse është në një nivel shumë të lartë”, u shpreh trajneri Pimienta. /VipSport.al/