Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kategoria e Parë, rezultatet/ Korabi e Burreli nuk ndalen, Tomori e Pogradeci likujdojnë Elbasanin e Besën

U luajtën sot katër takime në Kategorinë e Parë, ku Korabi e Burreli që synojnë ngjitjen në Superiore në Grupin A kanë triumfuar ndaj Veleçikut e Vorës, dy ekipe modeste që duan mbijetesën.

Ndërkohë që në Grupin B të Kategorisë së Parë, ajo që bie në sy është fitorja e Tomorit në transfertë me Elbasanin si dhe Burreli që ka mundur Vorën 1-0.

Ja rezultate e ndeshjeve të sotme…

Rezultatet/ Kategoria e Parë

Grupi A

Korabi-Veleçiku  2-1

Burreli-Vora  1-0

Grupi B

Elbasani – Tomori 1-4

Pogradeci – Besa   2-1

E.S./Vipsport.al/