Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kategoria e Dytë/ Tërbuni e Iliria nuk ndalen, fitojnë Maliqi e Devolli

Janë luajtur sot edhe pesë ndeshje në Kategorinë e Dytë, dy në Grupin A dhe tre në Grupin B. Ndeshje interesante, ndërsa vlejnë të theksohen fitoret me poker të Tërbunit në shtëpi dhe Ilirisë në transfertë.

Ndërkohë që në Grupin B kanë fituar edhe Maliqi e Devolli në transfertë, që synojnë ngjitjen në Kategorinë e Parë…

Ja rezultatet e ndeshjeve të luajtura sot…

Rezultatet/Grupi A

Tërbuni – Ada 4-1

Valbona – Iliria 1-4

Rezultatet/Grupi B

Albpetrol – Maliqi  0-1

Këlcyra – Devolli  0-2

Përmeti – Delvina    0-0

/Vipsport.al/