Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Inzagi para Bajernit: Është kurorëzimi i pesë viteve punë, po punoj te pikat e forta të skuadrës

Lacio, ka një provë të madha përpara teksa në mbrëmjen e nesërme luan ndaj Bajern Mybih për llogari të raundit të 1/8-tave në Ligën e Kampionëve. Bardhekaltërit sfidojnë kampionët në fuqi të kompeticionit, ndërsa trajneri Simone Inzagi në konferencë për shtyp, thekson se për ta kjo është është kurorëzimi i pesë viteve punë, ndërsa shton se nuk po merret me pikat e dobëta të gjermanëve, por po punon te pikat e forta që ka skuadra e tij.

“Është bukur, është kurorëzimi i pesë viteve punë së bashku me një grup të mrekullueshëm. Do të provojmë ta luajmë në mënyrën e duhur dhe me përulësinë e zakonshme.

Bajern sapo është bërë kampion i Botës, në dy ndeshjet e fundit të kampionatit ka bërë një barazim dhe një humbje. Por, para kësaj kishte bërë pesë fitore radhazi. Më shumë se sa pikat e dobëta të Bajern, unë po punoj te pikat e forta të skuadrës sime”, u shpreh Inzagi. /VipSport.al/