Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

I shënon gola të rëndë Tiranës, Vila: Çështje fati. Dy ndeshjet e radhës na shtyjnë drejt titullit

Lorenco Vila e quan fat faktin se shënon ndaj ekipit të Tiranës me vazhdimësi. Por sulmuesi e pranon se është i lumtur që ka gjetur rrugën e rrjetës në një duel të komplikuar për klubin e tij, ku duheshin pikët për të vazhduar ëndrrën e titullit kampion.

 “Ky është goli i dytë që i kam shënuar Tiranës, do të thosha që është më shumë çështje fati. Them se kam fat. Jam i lumtur për golin por edhe për pikët që arritëm të marrim.

Bregu dha një pasim të mirë e kemi provuar në stërvitje, e falënderoj se më dha një top të mirë.

Pas shumë oshilacioneve kemi arritur të fitojmë tre ndeshje me radhë, Në ndeshjen ndaj Tiranës kemi luajtur shumë mirë. Na është rritur besimi dhe shpresoj të mos ndalemi, kemi ndeshje të vështira, nëse marrim maksimumin, erim me forcë drejt titullit.

Këtë her ëkemi hyrë në kampionat për titull, Këtë herë kemi hyrë për titull, janë dy ndeshje që duhet t’i vlerësojmë në maksimum e na çojnë te titulli se janë ndeshje me rivalë kryesorë.

Mungesa e golave? Them që në ndeshjen me Tirannë, duke pasur parasysh edhe rastet, mund ta kishim vrarë ndeshjen, nuk duhet të ndohë në ndeshjet e radhës, se duhet të shfyrtëzojmë, mundësitë, në fund të ndeshjes kishim raste të pastra. Duhet të jemi më të qartë se vazhdojmë pastaj që nuk shënon Teuta.

Sot donim të dilte barazim ndeshja. Kukësi ka ekip të mirë, por do të mendojmë për tre pikët se siç e thashë vendosin fatin e sezonit, do të arirjmë maksimumin për ndeshjet e radhës”, tha Vila. /vipsport.al/