Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Grumbullim 3-ditor për kombëtaren U19, Cungu nis eksperiencën e re me talentet kuqezi

Kombëtarja U-19 ka nisur ditën e sotme një grumbullim që do të zgjasë tre ditë. Në këtë formë, trajneri Armando Cungu do të ketë mundësinë për të punuar për herë të parë me talentet kuqezi, në këtë eksperiencë të re pas punës me klube të ndryshme në Superiore.

Objektivi është që të arrihen dhe të pikasen sa më shumë futbollistë, teksa në këtë grumbullim do të ketë shumë nga ata që vijnë për herë të parë, duke qenë se më parë kanë qenë pjesë e U18 apo U17.

Sakaq, gjatë këtyre tre ditëve, kombëtarja U19 do të zhvillojë më datë 244 shkurt në orën 10:30 edhe një miqësore me U18. /VipSport.al/

Lista e futbollistëve të grumbulluar: