Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Edhe i dëmtuar Xhaka bëhet protagonist, mesfushori shqiptar sherr me shokun e skuadrës

Nga Zvicra, vijnë lajme se mesfushori i kombëtares, Taulant Xhaka është përfshirë në një sherr me shokun e tij të skuadrës, Tim Klose. E gjitha ka ardhur pas një eleminimi të turpshëm që Bazel ka pësuar në Kupën e Zvicrës, nga Uinterthur me rezultatin 6-2.

Xhaka edhe pse nuk mund të përfshihej në ndeshja pasi para pak kohësh u operua në gju, sërish nuk ka duruar të shohë ekipin e tij të turpërohej. Kështu, pas përfundimit të sfidës, mesfushori ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe është kapur me shokun e ekipit.

Sigurisht, në media theksohet se me Xhakën në fushë, ndoshta gjërat do të kishin shkuar ndryshe duke njohur karakterin e tij, mirëpo tashmë te Bazeli ka një problem të madh dhe shqiptari është protagonist. /VipSport.al/