Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Dueli për kreun te U-21/ Vllaznia e Laçi ndahen në “paqe”, lojtarët e stolit në provë

U luajt sot një ndeshje interesante në kampionatin U-21, ku kanë rënë në sy sfida mes skuadrës së Vllaznisë dhe Laçit, ku të dyja ekipet janë pretendente për “fronin” e kampionatit.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, ndërsa duhet theksar se në radhët e të dyja ekipeve janë aktivizuar edhe lojtarë që janë kontigjent të skuadrave të para në Superiore.

Mali shënoi për Vllazninë dhe Rapo për Laçin, dy lojtarë që janë grumbulluar më ekipet e para, ashtu si dhe Radovani te Vllaznia apo dhe Hoxha. Ndërkohë që me këtë barazim, Bylisi luan me Dinamon nesër dhe fitorja u jep “fronin” ballshiotëve nëse marin 3 pikët këtë fundjavë ndaj bluve.

E.S./Vipsport.al/