Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Demi: E merituam por nuk jemi ende te loja jonë. Barazimi i Vllaznisë ka një rëndësi të vogël

Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, e mendon fitoren ndaj Kukësit si të merituar pasi skuadra kishte dominuar, edhe pse pohon se nuk është ende loja që ai dëshiron të shohë nga të kuqtë. Duke folur për RTSH pas sfidës, ai komentoi edhe rastin e golave në fund si dhe diferencën e shkurtuar me Vllazninë kryesuese.

“Mendoj se e merituam, por Partizani nuk ka dale ende te loja e vet. Partizani duhet të ecë më lart, duhet të zhbllokonte lojën e të ishte më agresiv që në fillim.

Tani e shihni që Fair Play vetëm Partizani bën. Lojtari i tyre nuk u vra nga i yni, aksioni vazhdon, nuk ka ndalesë. Megjithatë, ata mirë bënë, Fair Play është Fair Play.

Të jem korrekt, Partizani futet gjithmonë me pretendime. Barazimi i Vllaznisë ndoshta ka një rëndësi të vogël, ne na duhen ndeshjet tona. Nuk është një qamet nëse është 4 apo 6 pikë larg se kemi ndeshjet direkte. Nëse do të tregojmë veten të fortë si në këto ndeshje, si në vazhdim, atëherë do të jemi të qetë”, tha Demi. /vipsport.al/